Życzenia Świąteczne i noworoczne

Wesołych Świąt!

Rok 2018 był wypełniony ,,po brzegi” nowymi doświadczeniami i ciekawymi ludźmi. Jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku dla mnie było powstanie tego bloga. Dlatego w przededniu świąt chciała bym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.

Dziękuję, że byliście tu ze mną. Blog Odjechane Studia ma być miejscem przyjaznym i otwartym dla wszystkich, którzy zechcą go odwiedzić.

Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna, dużo radości, zdrowia i wzajemnego zrozumienia. Serdecznie dziękuję wszystkim dotychczasowym gościom za udzielenie wywiadów i podzielenie się swoimi historiami. Jesteście fantastyczni!

Serdecznie dziękuję również wszystkim komentującym i udzielającym się na blogu, to wy motywujecie mnie do pisania i to dzięki Wam blog żyje i się rozwija.

Moi kochani z całego serduszka życzę Wam aby wszystkie Wasze plany i marzenia te już rozpoczęte i te, które dopiero nadejdą, spełniły się i były dla Was powodem do dumy.

Dla mnie święta to zawsze czas odpoczynku który pozwala ,,naładować baterię” do podejmowania kolejnych wyzwań, więc następny wpis dopiero w przyszłym 2019 roku.

Widzimy się już niebawem. Wcześniej jednak Sylwester więc udanej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku!  

Święta, święta a po świętach?

Zanim jednak ruszycie świętować Nowy Rok mam do was ogromną prośbę. Jeśli po świętach zostanie wam jedzenie to nie wyrzucajcie go. Podzielcie się z tymi, którzy tego potrzebują.

To nic nie kosztuje a może dać Wam dużo radości z pomocy drugiemu człowiekowi.

Akcja ,,Podziel się posiłkiem z bezdomnymi” to świetna inicjatywa dla wszystkich którzy nie wiedzą co zrobić z poświątecznymi zapasami:

,,Zachęcamy mieszkańców całej Polski do tego, aby zamiast wyrzucić jedzenie, które zostało im po Świętach, zawieźli je do jadłodajni dla bezdomnych i ubogich osób.

 Dla tych osób, które nie są w stanie samodzielnie zawieźć świątecznych posiłków od 26 do 28 grudnia oferujemy darmowy odbiór jedzenia, które następnie przekazujemy instytucjom,jadłodajniom i schroniskom, które opiekują się osobami ubogimi i bezdomnymi”.

Link do strony organizatora: http://podzielmysie.pl/jadlodajnie-2/

Jeszcze raz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

42 Replies to “Życzenia Świąteczne i noworoczne”

  1. Uważam że to naprawdę świetny pomysł z tym oddawaniem jedzenia bezdomnym 🙂 Cieszy mnie że to jedzonko się nie zmarnuje na śmietniku a zostanie zjedzone przez potrzebujących 🙂
    Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *