Doba jest zbyt krótka…

Przyznaje nie było mnie tutaj. Ostatnio sporo się dzieje i prawdę mówiąc chętnie przedłużyłabym dobę :). Też tak macie?

Propozycja stażu

Ostatnio większość wolnego czasu pochłaniały prawie codzienne wyjazdy do Lublina. Załatwiałam sprawy z podjęciem stażu, który mi zaproponowano. To materiały na jeden z kolejnych wpisów. Jutro zaczynam szkolenie a po nim staż. Proszę trzymajcie kciuki

Rekrutacja

Kolejna rzecz to magisterka. macie pomysł na co się zdecydowałam? Dla ułatwienia podpowiem, że miałam dwie opcje

  • Prawno – administracyjne
  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

To nie koniec planów

Szczerze mówiąc pojawiają się nieśmiało kolejne plany. Natomiast na razie wydają się bardzo odległe. Dlatego o nich nieco później 🙂 .

14 Replies to “Doba jest zbyt krótka…”

  1. Życzę powodzenia. A co do długości doby… nie da się tego zmienić zawsze doba ma 24h. Ten temat też jest ciekawy, bo niby z jednej strony mamy udogodnienia w zakresie komunikacji – kilka kliknięć i wysyłamy wiadomość do osoby oddalonej o wiele kilometrów, czy też wsiadamy w samochód lub inny środek transportu i odległość w zasadzie przestaje się liczyć. Możliwości, które stoją przed nami i tylko zapraszają żeby z nich skorzystać są bez porównania większe niż chociażby 10-15 lat temu. Z drugiej jednak strony coraz więcej ludzi „choruje” na brak czasu i wieczny pośpiech. Wielu wydaje się, że „będę kimś/coś osiągnę” i będzie już idealnie. W końcu „coś” zostaje osiągnięte i pojawia się kolejne „coś” do którego chce się dążyć, żeby było „idealnie”. Chcemy osiągać coraz więcej, każdy ma jakieś „cele i marzenia”, do których stara się dążyć. Tymczasem czas (życie) ucieka i trzeba uważać, żeby przez ten „owczy pęd” za marzeniami nie zapomnieć o tym kim się jest i „po co” się jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *